سؤال Hit Man

27 اکتبر 2011 16:01 - 27 اکتبر 2011 18:08 #14012 توسط mohammad
من Hitman رو بازی نکردم ولی تبلیغشو از دوستم گرفتم . به نظر جالب میاد ولی باید بازی کرد تا فهمید چطوریه .
نسخه pc داره ؟
اینو یادم رفت بگم امید . The Punisher 2 هم قراره بیاد .:d/
ولی هنوز تبلیغی . تیزری نداده بیرون ببینیم چطوریه:daydreaming راستی فیلمش هم محشره مثل خود بازیش .

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

27 اکتبر 2011 17:12 #14014 توسط AM!N

m.yMJJ نوشته: من Hitman رو بازی نکردم ولی تبلیغشو از دوستم گرفتم . به نظر جالب میاد ولی باید بازی کرد تا فهمید چطوریه .
نسخه pc داره ؟

بله داره . من بازی رو تضمین میکنم . امتحانش رو پس داده . همونطور که گفتم Hitman 4 بهترین توی سبک خودش هست . فکر نکنم کسی پیدا شه که با این حرف مخالفت کنه ! بازی کردن همانا و شبا خوابش رو دیدن همان :D

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

27 اکتبر 2011 19:29 #14030 توسط mahan
قسمت جدید هیتمن به نام Hitman Absolution توسط یک استدیو دانمارکی مراحل پایانی آماده سازیه خودشو رو میگذرونه و تا چندی دیگه منتشر میشه.

بدون شک مامور47 یکی از خاطره انگیز ترین, محبوب ترین و تاثیر گذار ترین شحصیت های بازی های تاریخ کامپیوتریست. من از همان نسخه سخت و بسیار دشوار اولیه بازی از طرفداران پرو پا قرص این سری بودم ولی "بلاد مانی" باعث ناامیدیم شد و فکر کنم این نسخه هم همچین آش دهن سوزی نباشه....این نسخه جدید هرچند اصالت ظاهریش رو به مجموعه اصلی حفظ کرده ولی در گیم پلی راه تقلید رو پیش گرفته.....بازی بیش از حد به سری Splinter cell‌ شبیه شده وبنظرم بهتره اسم بازی رو Hitman: Conviction انتخاب کنن تا کارشون راحت تر شه.....طبق آخرین نمایش در E3 این بازی بیشتر رو گرافیک تمرکز کرده تا گیم پلی.....البته سازندگان بازی احتمالا تا زمان انتشار تغییراتی برای جلب نظر هواداران انجام میدن ولی به احتمال زیاد باز با عنوانی تکراری, ناامیدکننده و خالی از خلاقیت روبرو خواهیم شد.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

28 اکتبر 2011 15:59 #14068 توسط AM!N

mahanVII.XI نوشته: قسمت جدید هیتمن به نام Hitman Absolution توسط یک استدیو دانمارکی مراحل پایانی آماده سازیه خودشو رو میگذرونه و تا چندی دیگه منتشر میشه.

بدون شک مامور47 یکی از خاطره انگیز ترین, محبوب ترین و تاثیر گذار ترین شحصیت های بازی های تاریخ کامپیوتریست. من از همان نسخه سخت و بسیار دشوار اولیه بازی از طرفداران پرو پا قرص این سری بودم ولی "بلاد مانی" باعث ناامیدیم شد و فکر کنم این نسخه هم همچین آش دهن سوزی نباشه....این نسخه جدید هرچند اصالت ظاهریش رو به مجموعه اصلی حفظ کرده ولی در گیم پلی راه تقلید رو پیش گرفته.....بازی بیش از حد به سری Splinter cell‌ شبیه شده وبنظرم بهتره اسم بازی رو Hitman: Conviction انتخاب کنن تا کارشون راحت تر شه.....طبق آخرین نمایش در E3 این بازی بیشتر رو گرافیک تمرکز کرده تا گیم پلی.....البته سازندگان بازی احتمالا تا زمان انتشار تغییراتی برای جلب نظر هواداران انجام میدن ولی به احتمال زیاد باز با عنوانی تکراری, ناامیدکننده و خالی از خلاقیت روبرو خواهیم شد.

اتفاقآ از نظر من برعکس بلاد مانی هیتمن رو تاریخی کرد . چرا ؟ سری های قبلی هیتمن عامه پسند نبودن و گیمر های خاص رو جذب میکردن . اما با اومدن بلاد مانی ما شاهد یه نسخه عامه پسند از این بازی با همون امتیازات و برتری های خاص خودش بودیم . در واقع بلاد مانی مامور 47 رو ده ها برابر معروف و محبوبتر کرد . چون مخاطبینش چند برابر بود . یه پروژه و فکر موفق اقتصادی و هنری !

02 نوامبر 2011 12:17 #14519 توسط کوچکترین طرفدار

AM!N نوشته: راستی یه بازی رو جا انداخته بودم . که خیلی حیفه
Hitman 4 - Blood Money
بدون شک بهترین بازی سبک Stealth تاریخ هست . اگه بازی نکردین همین الان برین سراغش که تا آخر عمرتون داستانش رو فراموش نخواهید کرد .

درود
آخ گفتییییییی
عجب بازیه این هیتمن
یعنی هیچ بازی مثل هیتمن واسم نبود
وقتی blood money رو گرفتم از صبح تا شب پای سیستم بودم داشتم بازی میکردم
فکر کنم کمتر از چهار روز طول کشید تموم کردنش
خیلی توپ بود
سپاس

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

26 فوریه 2012 15:20 #21627 توسط kingmichael
ایول منم عشق هیتمنم

من معمولا کم بازی میکنم ولی این هیتمنو سه دفه تا ته رفتم
بیشتر از اینش خوشم میاد که شخصیت محوره
یعنی خودت راهتو انتخاب میکنی
میتونی کارتو راحت کنی یا سخت

و اگه یه جا خراب کاری کنی میتونی از یه راهه دیگه وظیفتو انجام بدی
ولی بیشتر بازیا اگه یه جا گند بزنی باید از اوش بری

26 فوریه 2012 15:24 #21628 توسط شايان
به به!!!هیتمن 1 یادش بخیر اون موقع که تازه کامپیوتر خریده بودمش نصب کردمش چقدر دوستش داشتم من هیتمن 1 و 3 رو تموم کردم!!!!خیلی حال داد!!!4 هم عالی بود!!!همه فکر میکردم هیتمن تو 4 میمره اما جالبه اینه که موقعی که دارن دفنش میکنن تو پایان دوم بازی نشون میده که اون از قبر در میره!!!!زنده و در قسمت 5 قرار دوباره حال همه رو جا بیاره!!!! :faranak: :faranak: :hehe: :hehe: :hehe: :swrdmn: :swrdmn: :swrdmn: :swrdmn: :crsh: :mj7: :mjj:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

26 فوریه 2012 16:34 #21637 توسط AM!N

shayan69 نوشته: به به!!!هیتمن 1 یادش بخیر اون موقع که تازه کامپیوتر خریده بودمش نصب کردمش چقدر دوستش داشتم من هیتمن 1 و 3 رو تموم کردم!!!!خیلی حال داد!!!4 هم عالی بود!!!همه فکر میکردم هیتمن تو 4 میمره اما جالبه اینه که موقعی که دارن دفنش میکنن تو پایان دوم بازی نشون میده که اون از قبر در میره!!!!زنده و در قسمت 5 قرار دوباره حال همه رو جا بیاره!!!! :faranak: :faranak: :hehe: :hehe: :hehe: :swrdmn: :swrdmn: :swrdmn: :swrdmn: :crsh: :mj7: :mjj:

با دوتا Desert Eagle طلایی تو دستاش از تابوت بلند شد !!! یعنی اون لحظه من پرواز کردم رسمآ :D به یاد ماندنی ترین سکانس بازی که دیدم :daydreaming ترکوند !

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

26 فوریه 2012 17:14 #21638 توسط Michaellover
دوستان نسخه ps 3 هم داره؟ :-??

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

26 فوریه 2012 21:06 #21645 توسط Hamid
این Hit Man سبک بازیش شبیه Punisher نیست ؟

Keep The Faith

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.